Зарегистрироваться скачать

Ігровий клуб Вулкан

Онлайн клуб Вулкан – сучасна версія ігрового майданчика, що за набором ігор, лояльністю до гравця, захистом клієнта — краще старих сайтів. Раніше на дзеркалах казино використовували софт 3-4 провайдерів (до 100 симуляторів), не було системи рангів і обмежувались бонуси. Тепер клуб є більш розвиненим ресурсом: вибір слотів перевищує 300 варіантів, є бездепи і цікаві акції, 7 статусів гравців. Гра ведеться з реальним рахунком і демо. Гроші виводяться протягом години з максимальною затримкою до доби. Є зручна мобільна версія і apk.

Функціонал порталу

Сайт в фірмовому темно-синьому дизайні має на верхній панелі кнопки реєстрації і входу. Далі розташоване основне меню, де перераховано всі розділи: гральний зал, турніри, лотереї, магазин, зал слави, FAQ і акції. Гральне меню, що розміщується нижче, дає змогу відкривати окремо слоти і столи, а також зручні добірки популярних симуляторів і новинок.

На головній сторінці також подано інформацію про джекпот: в 2021 році сума накопичень перевищує 332 000 гривень. Сторінку доповнено рекламними банерами з нагадуванням про актуальні акції. Внизу є детальне додаткове меню розділів, посилання на додаток, партнерську програму, новини, правила тощо.

Після реєстрації на порталі функціонал для гравця розширюється. У нього є доступ до персонального кабінету. На верхній панелі з’являються додаткові елементи: баланси основного рахунку, кешбеку, накопичених балів. Через кнопку профіля можна редагувати інформацію, управляти операціями, дивитись історію.

Безпечна гра на сайті ігрового клубу

Реєструючи аккаунт в клубі Вулкан, користувач погоджується на обробку персональних даних і дає згоду з правилами. Ознайомитися з положеннями клубу можна за посиланням в формі реєстрації або у нижньому меню сайту. Будь-які дані, які вводить відвідувач на сайті – шифруються та зберігаються на захищених серверах. Ресурс працює з використанням протоколів SSL-шифрування, що забезпечують захист сайту в інтернеті. З дозволу клієнта, сайт використовує cookies – ця умова роботи прописана в договорі. Файли використовуються для вивчення досвіду користувача і покращення послуг, що надає клуб Вулкан своїм відвідувачам.

За правилами клубу, гравець не може створювати більше одного аккаунту. Не можна реєструватись під чужими даними або використовувати чужі картки, гаманці. Боротьба з порушниками правил і шахраями – ще один напрямок роботи технічної команди і адміністрації для підтримання безпечної гри на порталі.

Программа лояльності клубу Вулкан

За кожні 65 гривень ставок ресурс нараховує гравцеві 1 бал лояльності. Накопичення цих балів досвіду дозволяє підвищувати статус. Всього пропонується 7 різних титулів:

  • Спочатку гравець перебуває в статусі Новачок – отримує 10% за кожний депозит і заначку 3%.
  • Любитель (100 балів) отримує такі ж привілеї, але за поповнення відсоток зростає до 15%. Діє подвоєння балів на півгодини.
  • Знаток (500) має подвоєння балів на годину, кешбек 3% і 10 FS.
  • Спеціаліст (2500) відрізняється від Знатока більш тривалою дією коефіцієнта х2 (1,5 години), підвищеним кешбеком 5%.
  • У Мастера (125000) заначка зростає до 4%, а cashback – до 8%, даються додаткові гроші, доступ до VIP-турнірів. Замість 10 вже 15 фріспінів, зберігається депозитний подарунок 15%.
  • Експерт (25 000) вирізняється більш високим депозитним нарахуванням (20%). Подвоєння балів триває годину, кешбек становить 10%. Дається 20 безкоштовних обертів.
  • Професіонал (50 000) отримує найширші привілеї: 25% від депозиту, множення балів 2 години, заначка 5% кэшбэк 10%, розширена статистика, 25 фріспінів, спеціальний талісман, 1 спін на Колесі Фортуни, додаткові 5000 рублів.

З ростом статусу користувача змінюється коефіцієнт обміну його балів. Спочатку це пропорція 10:1. Поступово вона знижується до 2:1.

Акції та турніри в Clubvulkan

Участь у будь-яких акціях, конкурсах і програмах відкрита тільки для зареєстрованих користувачів. На сайті є акції з тривалими умовами, тимчасові промо і турніри, що постійно оновлюються. Гравець повинен виконати умови акції, а після отримання грошових призів – відіграти суму за вейджером. Якщо приз нараховується в балах – його обмін на гроші здійснюється за курсом, встановленим для поточного статусу гравця.

Акції

Клієнт може отримувати додаткову вигоду від Vulkan завдяки акціям. Це додаткові заохочення, що потребують від гравця певних дій: підтвердження даних, внесення коштів або інших. Наразі є можливість заробити вітальний приз (103% і 25 FS), 200% за перше поповнення, фріспіни або 100% і 25 FS за умови внесення від 130 гривень, 10% за будь-який депозит. На постійних умовах діє «Химерний бонус» (бездеп за підтвердження e-mail), «Заначка», «Гра на роздягання». Для участі треба виконати вимоги, прописані на сайті.

Турніри

Турнірні змагання зазвичай тривають 1 тиждень. Виділяється конкретний призовий фонд (наприклад, 40 000 гривень), який розподіляється між найактивнішими учасниками. В стандартних правилах необхідно пройти кваліфікацію: 10 спінів за ставкою від 15 гривень. В подальшому за всі ставки зазначеної суми і вище будуть нараховуватись бали. Чим більше їх вдасться зібрати тим вищим буде місце в турнірній таблиці і більш цінним приз. Для кожного турніру дається свій перелік ігор.

Лотереї

Формат лотереї означає, що серед всіх учасників розігруються призи за принципом випадкового вибору номеру білету. Маючи квиток для розіграшу, клієнт клубу просто очікує результатів. Такі квитки можна заробити різними способами, в залежності від правил (за поповнення, ставки, участь у інших промо і т.д.). Бувають золоті білети, що подвоюють автоматично приз переможця. Проводяться такі розіграші приблизно 1 раз на місяць. Результати публікуються на сайті.

Переваги сайту Вулкан

Сучасний клуб Вулкан, що функціонує з 2012 року, значно випередив попередників і конкурентів за якістю бонусних програм і різноманіттям асортименту. Сайт не намагається давати великий вибір слотів – навпаки, ретельно підбираються найбільш актуальні і популярні автомати. Система лояльності дозволяє отримувати значну додаткову вигоду: кешбек до 10%, постійні депозитні нарахування до 25%. Швидке виведення коштів, підтримка в чаті і зрозумілий інтерфейс –додаткові переваги клубу.